Як сирий денім впливає на швидкість вицвітання джинсів

2021-04-28 15:10:00

Джинси на сьогоднішній день є найпоширенішою і затребуваною повсякденному частиною гардеробу. Шанувальники так званого «сирого деніму», люблять їх за унікальне якість красиво старіти, набувати так звану «павутину». Як же якісний і так всіма улюблений джинс набуває оригінальні елементи вицвітання. 

Варіанти і особливості малюнків

  • «Бджолині соти» або, іншими словами, Honeycombs - це елементи, які утворюються на задній частині колін, саме в тій області, де згинається нога. На швидкість появи цих елементів впливає спосіб життя, а саме рухова активність. Важливо відзначити, що такий малюнок швидше за все з'являється на джинсах з важкого деніму, особливо простого типу крою.
  • Кишенькові потертості (pocket fade), а саме в Америці вони набувають назву саме тієї речі, яка і утворює її. Це можуть бути гаманець, годинник, телефон. Такі потертості з'являються дуже швидко і це пов'язано з великим попитом на того чи іншого гаджета.
  • Троси або канати - елементи, які не мають естетичної привабливості і найчастіше з'являються на краю штанини.
  • Стеки (Stacks) - це затерті, а іноді і рвані ділянки нижньої частини штанини. Якщо ви схильні до подворачіваніе штанини, вас мине такий малюнок.
  • Залізниця (Train tracks) - це довгі і, в той же час, вузькі смужки, які утворюються паралельно зовнішнім швах. Такий малюнок з'являється не завжди, а якщо і виникає, то вимагає тривалого часу носіння джинсів.
  • Вуса (Whiskers) - це малюнок, який віддалено нагадує «бджолині стільники». Він формується на передній частині джинсів, вище колін. Як правило, такий малюнок з'являється в області ширінки і іноді доходить до самого краю штанів. Його поява не вимагає тривалого часу і вітається в громадських колах.

Що сприяє швидкому вицвітання деніму

Активність використання деніму - це перше, що сприяє швидкій появі павутинки. Щільність джинса при цьому відіграє не останню роль. Особливість цього процесу ще залежить від того, якої якості барвник використовує сам виробник.

Якщо ви прихильник гарного малюнка, тоді не варто звертати увагу на вироби, які характеризуються терміном permanent indigo, саме він і передбачає застосування стійкого барвника, який у вашому випадку вам не потрібен.

Крім того, швидкість і характер вицвітання джинса залежить від особливостей догляду за виробом. Дуже часто виробники рекомендують рідше прати джинси, якщо вам необхідно отримати якісний і красивий малюнок. В цьому випадку для орієнтиру можна виглядати перша поява «вусів» або «бджолиних сот». Основним завданням в цьому випадку є не упустити момент перших ознак.