Секрети вибору правильних джинсів

2021-08-06 00:00:00

З часів появи деніму, можна сміливо заявити, що у нас настала джинсова ера. Правильно підібрані джинси і якісна брендова річ допомагає поліпшити зовнішню привабливість, відчути комфорт і зручність. Щоб джинси сіли ідеально по фігурі і при цьому відповідали всім вашим запитам слід дотримуватися певних рекомендацій.

   1.Скіні створені тільки для струнких ніжок. Основними характеристиками даної моделі є крій, що облягає, завужені і посадка на рівні супер низькою або високою. Якщо ви впевнені, що це ваша модель, можете сміливо її поєднувати з будь-якими модними образами. Особливо в пошані в цьому сезоні така модель з вишивкою по всій довжині ніжки.

Головною особливістю цих джинсів є те, що вони підкреслюють кожен м'яз за рахунок чого виділяють всі вигини тіла. Такі джинси ідеально підходять власницям найвитонченіших і точених фігур.

     2.Бойфренди або сучасна унікальність. Основними характеристиками даної моделі є вільний крій, посадка на талії і спущена пахова зона. Така модель часто представлена ​​з потертостями або порізами, що збільшує показник їх універсальності і зручності. Якщо віддасте перевагу такої моделі, то можна не сильно хвилюватися щодо недоліків фігури.

     3. Нigh waist - або модель, яка дозволяє найбільш вдало виділити талію. Основною характеристикою такої моделі є будь-який фасон (скіни, прямі, мом), головне наявність високої талії. Така модель дуже часто комбінується з підтяжками. Дуже виграшно такі джинси виглядають з білою сорочкою або футболкою, заправленої з одного боку. Короткі топи, які так актуальні в цьому сезоні теж будуть відмінним доповненням.

Тут дуже важливо розуміти, що висока талія візуально подовжує ніжки і робить стегна більш круглими.

     4.Штани кльош - це тренд, який періодично повертається в моду. Основними характеристиками моделі служать висока посадка, що облягає верхня частина і розширюється низ. Унікальною особливістю моделі є те, що кльош може починатися як від стегна, так і від колін. Другий рік поспіль дана модель займає лідируюче місце по продажах і служить справжньою окрасою витонченої фігури.

     5.Укорочнние фасони брюк як прикраса кісточок. Подовжені бриджі або капрі з будь посадкою підходять далеко не всім, але якщо це дійсно ваша модель, то витонченість і розчулення оточуючих точно гарантовані. Поєднання основного гардеробу з даними фасоном відбувається не просто. Цьому фасону варто приділити увагу і врахувати ряд особливостей.


Щоб вибір був зроблений правильно, враховуйте особливості своєї фігури. Не варто гнатися за модними фасонами, серед такого достатку напевно знайдеться той ідеальний варіант, який підкреслить всі достоїнства вашої зовнішності.