Найдорожчі і популярні джинси в світі

2021-01-25 12:15:00

Серед жінок і чоловіків різного віку поширена думка про те, що дорогі джинси можуть коштувати близько 500 доларів. Однак в сучасному світі випускаються штани з деніму, які можуть у багато разів перевищувати таку суму. Найчастіше ті моделі, які не можна назвати бюджетними за ціною, створюються відомими дизайнерами. Хоча іноді зустрічаються дорогі ексклюзивні джинси, випущені абсолютно не розкрученими виробниками.

Найдорожчі брендові джинси

Серед дизайнерських джинсових штанів, вартість яких перевищує 500 доларів, числиться відразу кілька моделей. В одному з разі ціна дійсно виправдовує якість, а в іншому придбання такої витратної речі буде не більше, ніж даниною швидкоплинної моді.

  1. Джинси Gucci - виріб, виконаний з бавовняних ниток, і має екстравагантний крій, представлено на сайті модного будинку за 1400 євро. Хоча такі денімовие штани досить незвичайні і точно здатні виділити володаря з натовпу, вони малоуніверсальние і непрактичні в шкарпетці.

  2. Штани з деніму від Tom Ford - джинси, випущені під емблемою власної марки іменитого дизайнера Тома Форда, коштують близько 900 доларів. Така річ лаконічного крою виконана з японського селвідж-деніму, витканого спеціально на замовлення модельєра. Якість вироби гідне, але ціна вважається завищеною через накрутки за ім'я Форда.

Незважаючи на ексклюзивність, яка проглядається в дизайні таких брюк, сміливими новаторами розроблені ще більш екстравагантні вироби за ціною, яка є неймовірною для пересічних покупців.

Джинсові штани з книги рекордів Гіннеса

В історії моди вважаються джинси, вартість яких надзвичайно висока, а ексклюзивність оформлення досі розбурхує уяву модників. Офіційно в книзі рекордів Гіннеса задокументовані денімовие штани, створені брендами:

  • ексклюзивні джинси, розроблені дизайнерами марки Escada, запам'яталися світу вартістю 10000 доларів за виріб з огляду на те, що модель декорована численними кристалами Swarovski;

  • денімовие штани, випущені брендом Secret Circus, зафіксовані за ціною близько 1,3 мільйона доларів за рахунок оформлення натуральними діамантами найвищої якості.

Виготовлені вручну джинси з лінійки Trashed Denim від Dussault Apparel доповнюють список. Завдяки присутності коштовних каменів і золотих аксесуарів вони виставлені в продаж по ціннику, який наближається до 250000 доларів.