Короткі правила догляду за джинсами

2021-05-19 00:00:00

Щоб ваші джинси завжди виглядали бездоганно, необхідно дотримуватися досить простих правил догляду, про які ми і розповімо далі.

Купуйте якісні речі

Те, скільки прослужить цей елемент одягу, залежить не тільки від правильності догляду, але і від якості виробу і правильності підібраного розміру. Так, низ занадто великих джинсів буде бруднитися і стиратися. Так що джинси будуть виглядати зношеними.

Матеріал також підбирайте раціонально: якщо в процентному співвідношенні синтетики більше, ніж натурального матеріалу, річ втратить форму і колір вже після декількох прань.

Наступні дії 

Виробник вказує на етикетці всю необхідну для догляду інформацію: оптимальну температуру прання, інтенсивність віджимання, можливість застосування сушіння. Це важлива інформація, вивчіть її.

Адже кожна пара виготовляється з унікального матеріалу, який вимагає до себе індивідуального підходу. Навіть якщо ви купуєте речі одного бренду, доглядати за ними потрібно по-різному.

Періть при необхідності

Не існує єдиного універсального правила про частоту прань. Тому в цьому питанні потрібно керуватися здоровим глуздом: якщо річ об'єктивно брудна, не бійтеся закинути її в пральну машину. Але і вчащати не варто: щоденні прання приведуть до швидкого зносу матеріалу.

Вивертайте

Якщо використовуєте прати у пральній машині, вивертайте джинси. Так матеріал буде менше вицвітати, ви уникнете пошкоджень і інших неприємних моментів.

Обов'язково перевіряйте і кишені. Там не повинно бути ніяких зайвих предметів. Наприклад, забута ручка може обернутися катастрофою.

Чи не відбілюйте

Джинси не переносять відбілюючих засобів, адже вони повністю знищують колір. Тому дуже важливо підібрати правильні засоби для прання. Аналогічно і з коштами, які усувають плями. Перед використанням краще протестувати засіб, для цього виберіть невеликий шматочок тканини, розташований в самому непомітному місці.

Не використовуйте машинну сушку

Сьогодні практично в кожній пральній машині є функція сушки. Ось тільки це помітно впливає як на матеріал, так і на саму одяг. Втрата кольору, деформація форми або усадка - всім цим може обернутися машинна сушка.

Тому краще використовуйте стандартні варіанти: повісьте віджаті джинси на мотузку для білизни. Добре розправте тканину, щоб уникнути заломів і інших дефектів. А для рівномірного висихання виверніть кишені. Щоб не пошкодити матеріал, зміцнюйте джинси за верх (найщільнішу частина).

Купіть декілька пар 

Ця рада - універсальний, він стосується будь-якої речі у вашому гардеробі. Якщо у вас всього лише одна пара джинсів, яку ви носите щодня, одяг досить швидко прийде в непридатність і втратить презентабельний зовнішній вигляд. Не врятує навіть самий ретельний догляд.

Всі вищевикладені правила - прості, застосовуючи, ви продовжите термін служби одягу.